اجاره دکور و تزیینات بله برون در 1400 +گل آرایی

اجاره تزیینات بله برون

اجاره دکور و تزیینات بله برون در 1400 +گل آرایی

اجاره دکور بله برون

اگر دارید این مقاله را می‌خوانید به احتمال زیاد مراسم بله برون در پیش دارید و حتماً قصد دارید تا با اجاره دکور بله برون و اجاره تزیینات بله برون خودتان را از سختی های تهیه تک تک وسایل و یا خرید آنها راحت کنید.

یکی از مراحل ازدواج در ایرانمون، مراسم بله برون هست. این مراسم، معمولا با حضور بزرگان فامیل و نزدیک‌ ترین اقوام به عروس و داماد برگزار میشه. دوران شیرین و جذاب نامزدی شما، بعد از مجلس بله برون ، شروع میشه که البته ما خیلی به اداب مراسم در این مقاله نمیپردازیم و صرافا تلاش ما ، راهنمایی شما نسبت تجهیزاتی است که در این مراسم مورد نیاز شما واقع میگردد.

دیگه نیازی ندارید وقت بزارید و برای تهیه و یا اجاره وسایل بله برون به چند مجموعه مختلف مراجعه کنید، تمام تجهیزاتی که مورد نیاز مجلس شماست از وسایل پذیرایی مهمان گرفته مثل صندلی ، باند ، پنکه ، میز های بزرگ و عسلی ،ظروف پذیرایی و غیره تا وسایل تزیینی در مجموعه ما برای شما فراهم هستش.

دقیقا یکی از عواملی که بیشتر خانواده ها و زوج های جوان علاقه دارند تا اقدام به اجاره دکور بله برون یا کرایه تزیینات بله برون کنند همین بحث زمان‌بر بودن تهیه تمام تدارکات مراسم است.

از همین رو آنها مایل هستند تا تمام بحث دکور و تجهیزات مراسم خود را به مجموعه های تشریفاتی بسپارند.

تا از سختی و هزینه‌های اضافی تهیه کردن تجهیزات و خدمات راحت شوند .

قطعاً اجاره دکور بله برون بهترین راه حل است اگر خودتان وظیفه تهیه تک‌ تک وسایل را به عهده بگیرید و اگر دقیق تر بررسی کنید متوجه خواهید شد که هزینه های شما بیشتر نیز می شوند .

شاید ندونی چه اقلامی مورد نیاز هست تا آخره این مقاله با من باش تا بهت بگم. . .

اجاره وسایل بله برون

1. کرایه تزیینات بله برون (جایگاه مراسم)

جایگاه شما مرکز توجه شماست از این رو می بایست جلوه بسیار خاصی داشته باشد .

شما می‌توانید با استفاده از استندها ، میزها ، بکگراندها که از مجموعه ما تهیه نموده اید بر اساس سلیقه خود اقدام به تزیین جایگاه نمایید و یا تزیین کل جایگاه را به مجموعه ما بسپارید .

اجاره انواع استند بله برون و جایگاه

1. ” استند بک گراند بله برون

برای پوشاندن فضای پشتی جایگاه و همچنین استندی بعنوان محل قرارگیری انواع گل آرایی و بعضا حریر آرایی در اجاره دکور بله برون میباشند .

که در مجموعه کبکبه انواع آنها موجود هستند از جمله : حلقه ساده ، حلقه مشبک ، چهارگوش و دیگر بکگراندها موجود هستند؛ برای مشاهده روی تیتر کلیک نمایید.

2. انواع “میز بله برون” تک و چند سایز

میز های بله برون بیشتر برای قرار گیری تزیینات بله برون بیشتر در مقابل عروس و داماد یا در کنار جایگاه برای قراردادن هدیه ها و اکسسوری ها استفاده می شوند و البته باکس های هدیه و همچنین دسته گل و دیگر وسایل تزیینی و بعضاً برای زیبایی بیشتر از همان گل های متناسب با جایگاه نیز قرار میگیرند.

لازم به ذکر میباشد تمامی میز های سه سایز در ارتفاع 60 ،80 و100 سانت میباشند .

که با این ارتفاع و مناسب برای تشریفات مراسم تولید گردیده اند و با سه سایز های دیگر متفاوت هستند.

3. صندلی عروس و داماد

شما می توانید از صندلی‌های میزبان مبلمان منزل خود استفاده نموده یا برای زیباتر شدن می توانید از دو مدل صندلی که در مجموعه کبکبه فراهم گردیده استفاده نمایید.

گرچه برخی مایل به نشستن در جایگاه بله برون نیستن بلکه بیشتر جایگاه را به عنوان محلی برای عکس برداری و خاطره سازی از این مراسم در نظر میگیرند.

4. گل آرایی بله برون

دیزاین گل آرایی بله برون یکی از پرطرفدارترین متدهایی که امروزه و در سال‌های اخیر در میان مردم رواج یافته .

شما عزیزان نیز می توانید گل آرایی مراسم بله برون خود را به عهده مجموعه کبکبه و همکاران ما بسپارید .

ما در تلاش هستیم تا بهترین‌ها را به بهترین نحو ممکن و نزدیک به آن چیزی که مد نظر شماست برایتان اجرا کنیم .

وسایل و گل آرایی بله برون

لازم به ذکر می باشد برای اجاره دکور بله برون شما می توانید با ارسال تزیین گل آرایی مد نظر خود برای همکاران ما ، از مجموعه ما استعلام قیمت نمایید .

ما در کبکبه برای آن دسته از مشتریان که مایل به پرداخت هزینه های مربوط به گل آرایی طبیعی بله برون نیستند ، چندین تم گل مصنوعی تهیه نموده ایم.

جهت مشاهده انواع دیزاین های گل مصنوعی بله برون می توانید از طریق پشتیبانی واتساپ با همکاران ما در تماس باشید تا آنها انواع نمونه ها را برای شما ارسال نمایند. ( پایین صفحه کادر بنفش رنگ )

به نظر شما چه محتوایی متن این صفحه را تکمیل تر میکند .

منتظر ارسال محتوا های تکمیل کننده شما عزیزان هستیم . . .

×

سلام!

برای گفتگو در نرم افزار WhatsApp بر روی نماینده ما در زیر کلیک کنید((یا به شماره 09194624071 در پیامرسان "بله" پیام دهید.))

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟