فرم پیگیری سفارش :

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش اعلام می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته ، حتی روز های تعطیل وجود دارد .
جهت رفاه و آسودگی حال مشتریان عزیز ساکن شهر تهران، امکان انتخاب ارسال توسط وسیله سواری” به قیمت اسنپ[رفت و برگشت]” (مخصوص کالا هایی که دارای حجم کم و یا ارسال سریع به درخواست مشتری هستند، میسر می باشد . هزینه ارسال با هماهنگی اپراتور کبکبه به شما اعلام خواهد شد)

برای پاسخ به سوالاتتان می توانید به ” سوالات متداول ” و برای اطلاع از قوانین به ” قوانین و مقررات ” سایت کبکبه مراجعه نمایید.

سفارش ها در مراکز توزیع شهرستان مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش اعلام می نمایند، تحویل داده می شود.
اطراف تهران (( جاجرود ، شمیرانات [اوشان-فشم-میگون] ، سرخه حصار )) تحت پوشش سرویس تحویل خارج شهر کـبکـبه هستند.

بعضا به علت اجاره ای بودن مکان برگزاری مراسم بر اساس قوانین و مقررات کبکبه ، مشتری گرامی می بایست دو ضمانت تحویل همکاران ما نماید.

باربری همان طور که در صفحه قوانین و مقررات ذکر گردیده تا مکانی میباشد که وسیله باربری می تواند بیاید و نیز از همان نقطه تحویل گرفته خواهد شد. مشتریانی که نیاز به جابه جایی اقلام بین طبقات دارند و یا حتی چیدمان ، می بایست از قبل با اپراتور کبکبه هماهنگ نمایند و نیز هزینه های مربوطه را به همکار تحویل دهنده کالا پرداخت نمایند.