پرداخت به صورت انتقال مستقیم بانکی (کارت به کارت)

پرداخت خود را مستقیما به حساب بانکی ما واریز کنید .
شماره حساب ما پس از ثبت سفارش ،برایتان به نمایش در می آید . که شما می توانید به شماره کارتی که برایتان به نمایش درآمده ،مبلغ سفارش را واریز نمایید و عکس یا اسکرین شات واریز را ،برای ما ارسال کنید.

 

پرداخت اینترنتی

کاربران کبکبه می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت، به وسیله تمامی کارت های عضو شتاب،هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش گیری می باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

 

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به :

  – شماره کارت  (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )
  – رمز دوم کارت   (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید.سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
– CVV2    ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی شما درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
   – تاریخ انقضاء    (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است)

 

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

– مشتری میبایست شماره کارت بانکی که با حساب آن به نام شخص سفارش دهنده می باشد را به کبکبه اعلام نماید.
– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد.
– در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، کبکبه مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

 

اگر مبلغی از سفارش شما مبه هر دلیلی مانده باشد شما می توانید به همکاران ما در قسمت باربری اعتماد نموده و مبلغ را به ایشان تحویل دهید و پس از امضا و دادن ضمانت اجناس را تحویل بگیرید ( برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه قوانین و مقررات دیدن فرمایید).

و نیز شما می توانید برای مشاهده ی پاسخ سوال هایتان و اشنایی با نحوه ی اجاره کالا در کبکبه از صفحه ی سوالات متداول دیدن فرمایید.